Winomaniacy

Wina do posiłku i potraw => Jakie wino do posiłku => Wątek zaczęty przez: xdklaudynkaxd w Sierpień 19, 2014, 11:54:39 pm

Tytuł: Picie wina w bezpiecznyh ilościach!!
Wiadomość wysłana przez: xdklaudynkaxd w Sierpień 19, 2014, 11:54:39 pm
Oczywiście wino, podobnie jak inny rodzaj alkoholu, należy spożywać w odpowiednich ilościach. Powinniśmy brać przykład z Francuzów, którzy piją wino w umiarze, regularnie, zazwyczaj do posiłku spożywanego bez pośpiechu. Zatem spokojnie możemy wznieść toast na zdrowie, pamiętając, że wino pijemy dla jego wyjątkowych walorów smakowych, dla podkreślenia ważności chwili, wydobycia wspaniałego smaku potraw. Warto pić dobre wina, relaksować ciało i umysł, pamiętając jednak, by zachować zdrowy rozsądek oraz umiar. Tylko wówczas ten szlachetny napój zapewni nam dłuższy żywot.
Tytuł: Odp: Picie wina w bezpiecznyh ilościach!!
Wiadomość wysłana przez: anag1 w Sierpień 20, 2014, 10:48:42 am
Uwialbiam delektować się z moim mężem lampką wieczorem czerwonego słodkiego wina ale niestety ostanio nie moge potem spać. I chyba niestety będziemy musieli zrezygnować z takiego relaksu. A szkoda po dniu pełnym stresu to jednak jest coś relaksującego.
Tytuł: Odp: Picie wina w bezpiecznyh ilościach!!
Wiadomość wysłana przez: MartiSm w Luty 01, 2015, 09:51:19 pm
Picie wina jak wszystko powinniśmy spożywać z umiarem. Łatwo jest przekroczyć granice, ale wszystko jest dla ludzi można napić się do posiłku lub wieczorem, dla rozluźnienia ale ważne by umieć zachować w tym umiar.